| |
|
|
|
|
bestel dit boek
|
print
|
|
| |
Terug naar lijst resultaten
|
|
Inspirerend coachen
De kunst van dynamisch en uitdagend communiceren
Jef Clement
|
|
» Over het boek
Coachen is een krachtig instrument om resultaten te verbeteren, communicatie en samenwerking te optimaliseren, dynamiek en enthousiasme te bevorderen, ideeën te genereren, een andere aanpak te ontwikkelen en meer werkplezier te creëren.
Jef Clement beschrijft coaching als een uitdagend en inspirerend instrument. Hij benadert de coachingsvaardigheid vanuit een breed toepassingsveld: in bedrijven en organisaties, op school, in het gezin, in de sport- en cultuurwereld, in de hulp verlening en bij allerlei vormen van begeleiding. Hij laat zien hoe je als coach kunt bijdragen tot nieuwe dynamiek en enthousiasme.
Enkele thema's uit het boek:
- Enthousiasme is onze natuurlijke manier van zijn
- Oplossingsgedrevenheid staat vaak goede oplossingen in de weg
- Elke kritiek is een verpakte wens
- Coachen naar lef
- Inspirerend adviseren
- Kwaadheid is samengebalde kracht
- constructief conflict stimuleren
- Coaching is geen slappe vorm van leiding geven
|
|
» Technische gegevens
| ISBN | : | 978-90-774-3215-0 |
| Verkoopprijs | : | 24,95 EUR |
| NUR-code | : | 800 | Bedrijfskunde algemeen |
| Verschijningsdatum | : | 08-09-2008 * |
| Formaat | : | 150 x 240 |
| Product | : | boek |
| Afwerking | : | Gebonden |
| Druk | : | 2 |
| Aantal pagina's | : | 144 |
| Uitgave | : |
LannooCampus
|
| Bijlage | : |
inhoudsopgave.pdf
|
* Gelieve er rekening mee te houden dat het soms enkele dagen duurt voor een titel effectief in de winkelrekken ligt. |
|
|
» Reacties in de pers
- Amelior Magazine
De auteur beschrijft coaching als een uitdagend en inspirerend instrument en benadert de coachingsvaardigheid vanuit een breed toepassingsveld.
- Audrey de Jong, Leeswolf
Dit uiterst aantrekkelijk gelayout werk oogt vakkundig en tegelijkertijd speels, en de oefeningen zijn in één oogopslag terug te vinden dankzij een herkenbaar kader. En inhoudelijk is er veel positiefs te melden. Hoewel het wellicht lastig is om in het aanbod aan boeken over coaching met een verrassende invalshoek te komen, is de auteur er toch in geslaagd... Een heerlijk boek.
- Luc Van den Bergh, Thetis.be
Inspirerend coachen is een nuttige aanvulling op de coaching literatuur en heeft het grote voordeel een Nederlandstalig praktijkboek te brengen op een door Angelsaksische en meer theoretische naslagwerken gedomineerde markt.
- Op de Boekenplank
Jef Clement beschrijft coaching als een uitdagend en inspirerend instrument. Hij benadert de coachingsvaardigheid vanuit een breed toepassingsveld: in bedrijven en organisaties, op school, in het gezin, in de sport- en cultuurwereld, in de hulp verlening en bij allerlei vormen van begeleiding. Hij laat zien hoe je als coach kunt bijdragen tot een nieuwe dynamiek en enthousiasme.
- Academie voor Coaching & Counselling
Met dit werk breit Jef Clement een vervolg aan het succesvolle boek Leidinggeven zonder bevelen, dat hij samen met de internationaal gerenomeerde consultant Filip Vandendriessche schreef. Dit boek werd zowel in Nederland als in Vlaanderen een overdonderend succes. In de opvolger, Inspirerend Coachen, beschrijft Clement coaching als een uitdagend en inspirerend instrument. Hij laat je zien hoe je als coach kunt bijdragen tot nieuw enthousiasme. Inspirerend coachen is met zijn krachtige mix van theorie en praktijk de perfecte gids voor ieder die met coachen te maken heeft.
|
|
» Over de auteur
|
|
Jef Clement
|
|
|
Jef Clement is een ervaren consultant, trainer en coach. Hij startte zijn praktijk in 1969 en ontwikkelde een breed actieterrein. Hij werkt zowel met profit als met social-profit en non-profit organisaties: onderwijs, culturele organisaties, ziekenhuizen, overheid, vakbonden en een groot aantal bedrijven. Enkele voorbeelden: Amis, Eurocontrol, Dexia, Opel, Volkswagen, Alcatel, Fostplus, Ikea, Nike, De Lijn, BP, Nedtrain, KBC, ING, Baxter, Siemens, Telepolis, Agfa-Gevaert, Picanol, Randstad, Avery, Unizo, Sociaal Maatschappelijke Dienst Zaanstreek, Quintessence Consulting, De Baak, Belgische en Nederlandse Overheid (o.m: Ministerie voor Verkeer en Waterstaat, Stad Antwerpen, Selor, VDAB, Vlaamse Overheid...), diverse ziekenhuizen, en een groot aantal andere bedrijven en organisaties.
|
Andere uitgaven van
Jef Clement
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|