| |
|
|
|
|
bestel dit boek
|
print
|
|
| |
Terug naar lijst resultaten
|
|
Grootmeester in Management
Marc Buelens, Annick Van Rossem
- Management
toegankelijk gemaakt
voor iedereen
- Wat maakt Ferran Adrià, de chef van El l Bulli tot
een 'echte' manager? Of de Canadese ijshockeyspeler,
Wayne Gretzky?
- Wat is management nu eigenlijk?
- Marc Buelens en Annick Van Rossem, beiden
verbonden aan de Vlerick Leuven Gent Management
School, beantwoorden al uw vragen over
management
- >> Deze titel is ook verkrijgbaar als e-book
|
|
» Over het boek
Management is overal. Maar niet overal is dit nodig. We verwachten van bedrijven, ziekenhuizen, scholen, overheidsdiensten dat ze 'werken', dat ze kwaliteitsvolle producten en diensten leveren. En deze garantie leveren is het werk van management. Het aantal managers in organisaties is pijlsnel gestegen. Een eeuw geleden was slechts 1% van de werknemer manager, nu schat men dit aantal op bijna 20%.
Maar goed management is niet vanzelfsprekend. Meer dan ooit is het een kunst, een gave. Maar management is ook een belangrijke wetenschap. Managementbeslissingen moeten onderbouwd zijn. Grootmeester in Management helpt u uw inzichten te toetsen aan de klassieke én meest moderne inzichten terzake. Met behulp van de 'resultatendriehoek' krijgt u een degelijk en betrouwbaar zicht op prestaties, strategie, taakstelling, organisatie en mensen. Elk hoofdstuk wordt afgerond met inzichten voor de manager in de praktijk.
Grootmeester in Management scheidt het koren van het kaf in management. Wat zeggen economen? Welke studies zijn baanbrekend? Wat tracht men u op de mouw te spelden? En zijn alle managementmodes over één kam te scheren. Kortom dit boek helpt u de stap te zetten naar het grootmeesterniveau.
|
|
» Technische gegevens
| ISBN | : | 978-90-77432-25-9 |
| Verkoopprijs | : | 16,95 EUR |
| NUR-code | : | 801 | Management algemeen |
| Verschijningsdatum | : | 12-05-2008 * |
| Formaat | : | 135 x 215 |
| Product | : | boek |
| Afwerking | : | Paperback |
| Druk | : | 1 |
| Aantal pagina's | : | 196 |
| Uitgave | : |
LannooCampus
|
| Bijlage | : |
inhoudsopgave.pdf
|
* Gelieve er rekening mee te houden dat het soms enkele dagen duurt voor een titel effectief in de winkelrekken ligt. |
|
|
» Reacties in de pers
- Kwaliteit in bedrijf
Feiten scheiden van fictie, een baanbrekende studie en de opinie van vooraanstaande economen. Dat is wat de auteurs de lezer voorschotelen.
|
|
» Over de auteurs
|
|
Marc Buelens
|
|
Prof. dr. Marc Buelens doceert management aan de Universiteit Gent en aan
Vlerick Leuven Gent Management School en is wekelijks columnist bij 'Trends'.
Hij schreef verschillende managementboeken en samen met zijn echtgenote
Ann Vermeiren ook bestsellers over zelfzorg (Beter Zorgen voor Jezelf) en vlotte
interpersoonlijke relaties (De E.P.O.-factor).
|
Andere uitgaven van
Marc Buelens
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annick Van Rossem
|
|
|
Annick Van Rossem voert onderzoek naar diverse managementconcepten en hoe managers hier constructief mee kunnen omgaan; zij doceert management aan de Vlerick Leuven Gent Management School. Ze heeft jarenlange ervaring in de consultancywereld.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|